سئو محلی یا ثبت مکان در گوگل مپ

سئو محلی

سئو محلی یا ثبت مکان در گوگل مپ و تأثیر آن برای هر نوع کسب و کار

سئو محلی یا ثبت مکان در گوگل مپ: با پیشرفته شدن الگوریتم های گوگل و به وجود آمدن سئو محلی، تأثیر ثبت مکان در گوگل مپ بسیار بالا رفته و به دنبال آن فعالیت هایی نظیر ثبت نظر در مورد کسب و کار شما، افزودن عکس و … می تواند شما را در بازاریابی اینترنتی همراهی کند.

اما تأثیر ثبت مکان در گوگل مپ چگونه است؟ و چرا اصولاً باید مکان کسب و کارمان را در گوگل ثبت کنیم؟

پاسخ این سؤالات بسیار واضح است، ثبت مکان در گوگل رایگان است و گوگل یکی از پر مخاطب‌ترین سایت های جهان است از این رو دلیلی وجود ندارد که ما از این امکان بهره نبریم. همچنین با ثبت مکان در گوگل مپ به کاربران اجازه می دهیم تا با بازدید از سایت ما بتوانند مکان کسب و کار ما را روی نقشه ببینند.

سئو محلی 1

موتور جستوجوی گوگل تقریباً از ۳ سال گذشته نتایج جستجو را بر اساس موقعیت مکانی کاربر نمایش می‌دهد. مثلاً اگر شما در شهر اهواز کسب و کاری را جستجو کنید، به فرض “دکوراسیون خانه”  گوگل تا حد زیادی شرکت های دکوراتیو در اهواز را نمایش می‌دهد. همچنین پیشنهاداتی را بر اساس اعتبار کسب و کار در گوگل مپ معرفی می کند که مفهومی به نام سئو محلی یا Local Seo  را ایجاد کرده است. یعنی بدون داشتن سایت هم می توانید در بخش گوگل مپ و در نتایج سرچ گوگل قرار بگیرید. که این کار نیازمند ثبت کسب و کارتان در گوگل مپ است. با این کار ارزش کسب و کارتان را در حوزه آنلاین و اینترنت افزایش دهید. البته اگر سایتی برای کسب و کارتان داشته باشید تأثیر مستقیمی بر سئو و اعتبار سایت شما خواهد داشت.
شما می‌توانید با استفاده از نقشه گوگل (Google Map) به آسانی کسب و کار خودتان را در گوگل ثبت کنید.

خدمات گروه طراحان پارس:

گروه طراحی سایت طراحان پارس کلیه خدمات ارائه شده در بالا ( طراحی و بهینه سازی سایت ) را با کیفیت بالا و تضمین شده به مشتریان خود ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فعالیت و کسب و کار خود و همچنین نحوه دریافت خدمات ما به شما منتظر تماس تان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سیزده =