نمونه کار

گروه طراحان پارس با همراهی کسب و کارها و استارت آپ ها برای ورود به دنیای وب و بازاریابی دیجیتال هرگونه نگرانی را با بررسی درست استراتژی مخصوص هر کسب و کاری از بین می برد.

گروه طراحان پارس با طراحی سایت های حرفه ای و جذاب جایگاه شما را در وب تثبیت می کند. در ادامه نمونه کارها را در چند بخش طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی، سئو و بهینه سازی سایت مشاهده می نمایید.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی:

اگر شرکت شما قصد دارد در دنیای وب یک برند شناخته شده باشد، مهمترین کار، طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب است. با این کار برای شرکت خود ویترینی به بزرگی دنیای وب طراحی و آماده می کنید. اگر به فروش جهانی فکر می کنید با طراحی سایت چند زبانه به راحتی می توانید به کل دنیا محصول یا خدمات خود را عرضه کنید.

امروزه بیشتر افراد به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و یک تصویر از آن برند برایشان به نمایش گذاشته می شود، پس تصویر شرکت شما در دنیای وب برای مشتریانتان به نمایش گذاشته می شود که بهتر است با طراحی سایت شرکتی جذاب، سطح و کلاس کاری شرکت را که در خور و برازنده آن است به مردم دنیا معرفی کنید. در این بخش نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی گروه طراحان پارس و همکاری ما با معتبرترین برندهای شمال استان خوزستان مشاهده کنید.

نمونه کار 3

شرکت دزفول ساخت تولید

شرکت سازنده پیکر هاسکر

Dstcompany.ir

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی:

در چند سال اخیر فروشگاه های اینترنتی موفقیت های چشمگیری در فروش و سوددهی بالا، بدون تأثیر منفی از بازار بد اقتصادی داشته اند. افراد زیادی به دنبال داشتن سایت فروشگاهی و قدم گذاشتن در فضای آنلاین هستند. اما برای موفقیت باید هر گامی که بر می دارید درست و حساب شده باشد. گروه طراحان پارس با تجربه و دانش خود در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به یاری شما می آید.

گروه طراحان پارس استانداردهای کیفی تعریف شده ای در طراحی سایت فروشگاهی مورد نظر قرار می دهد که مهمترین آنها عبارتند از:

پنل مدیریت آسان، بهینه سازی سایت و طراحی واکنشگر، رعایت و بکارگیری اصول و تکنیک های روز سئو، سرعت بالای نمایش صفحات. در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی گروه طراحان پارس را مشاهده می کنید.

فروشگاه شیرازی شاپ

فروشگاه اینترنتی تجهیزات صوتی

shirazishop.com

نمونه کار سئو و بهینه سازی سایت:

یکی از بزرگان تولید محتوا و عملیات سئو ایران می گوید: اگر می خواهید یک جسد را مخفی کنید آن را در صفحه دوم نتایج گوگل قرار دهید. سئو یعنی دیده شدن در نتایج جستجو.

طراحی سایت بخشی از کار است، بخش مهم دیگر سئو سایت است. اگر می خواهید سایت شما در صفحه اول گوگل باشد پس باید سئوی خوبی هم داشته باشد تا دیده شوید. گروه طراحان پارس برای بهبود سئو سایت شما برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای انجام می دهد و با تکنیک های سئو سفید رتبه سایت شما را به بهترین جایگاه ممکن می رساند.