تعرفه قیمتی طراحی سایت حرفه ای

با توجه به موفقیت های چشمگیر فروش های اینترنتی اکثر کسب و کارها تصمیم می گیرند بصورت آنلاین نیز فروش داشته باشند.

اولین سؤال همیشه قیمت و تعرفه های طراحی سایت است و همیشه جواب این است که چقدر می خواهید حرفه ای باشید و چقدر توانایی هزینه کردن دارید. برای بعضی افراد باید بگوییم که اگر در این راه نمی خواهید حرفه ای باشید و بدنبال قیمت پایین هستید بهتر است اصلاً در این زمینه هزینه نکنید.

تعرفه قیمتی طراحی سایت حرفه ای گروه طراحان پارس در شمال استان خوزستان با توجه به اینکه سایت شما چه نوعی باشد:

سایت شرکتی، سایت فروشگاهی و هر نوع سایت دیگر و اینکه در طراحی سایت شما از چه ابزارها و افزونه هایی استفاده شده باشد در تعیین قیمت سایت شما تأثیر گذار است.

در مرحله بعد برای تعیین قیمت طراحی سایت استانداردهای پایه ای هستند که فارغ از نوع وب سایت باید در نظر گرفته شوند. رابط کاربری(UI)، تجربه کاربری(UX)، رسپانسیو بودن، هماهنگی با مرورگرهای مختلف، سرعت لود صفحات سایت، پنل مدیریت حرفه ای اما آسان و … مواردی هستند که به واسطه زمان و انرژی که روی آنها صرف می شود در قیمت گذاری طراحی سایت تأثیر خواهند گذاشت.

استانداردهای پایه گروه طراحان پارس:

گروه طراحان پارس بعنوان یک گروه حرفه ای طراحی سایت در شمال استان خوزستان ملاک هایی برای طراحی سایت با کیفیت دارد که به بعضی از آنها اشاره می کنیم.

  • جذابیت و زیبایی سایت.
  • رعایت و بکارگیری اصول و قوانین سئو.
  • سرعت بالای بارگزاری سایت.
  • رسپانسیو بودن و نمایش صحیح در تبلت و موبایل.
  • اجرای صحیح و بودن اشکال در تمامی مرورگرها.
  • همخوانی و اجرای صحیح سایت با تجارت کارفرما.

اگر برای طراحی سایت خود از گروه طراحان پارس قیمت دقیق می خواهید، نیاز است شما نیز از طریق فرم زیر یا تماس تلفنی با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا با بررسی امکانات و نوع سایت و انتظارتان از رتبه سایت خود در نتایج جستجو قیمت دقیق را به شما اعلام کنیم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .