ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت

ریسپانسیو-شاخص

سایت های ریسپانسیو یا واکنش گرا

در واقع منظور از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا روشی در حوزه طراحی سایت می باشد که به کمک آن وب سایت طراحی شده در تبلت ها و تلفن های همراه پیشرفته، قابل مشاهده خواهد بود. در واقع با انجام طراحی سایت حرفه ای، سایت شما مطابق با رزولوشن صفحه نمایش دستگاه هوشمند کاربر به بهترین شکل ظاهر خواهد شد.

همانطور که می دانید روز به روز بر تعداد کاربران دستگاه های هوشمند در سراسر جهان افزوده می شود از این رو انجام طراحی سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا به یکی از نیازهای تمامی کسب و کارها تبدیل شده است. علاوه بر این از آن جایی که طراحی سایت ریسپانسیو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، موتورهای جستجوگر نیز ( گوگل ) واکنش گرا بودن وب سایت ها را به عنوان یکی از کاراکتر های مهم و مؤثر در رتبه بندی آن ها در نظر گرفته اند.

ریسپانسیو

گروه طراحی سایت طراحان پارس به عنوان موفق ترین گروه در زمینه ی طراحی سایت، عالی ترین فعالیت در زمینه طراحی سایت را برای همراهان خود در نظر گرفته است. با سپردن پروژه طراحی سایت ریسپانسیو خود به گروه طراحی سایت طراحان پارس به بهترین نتیجه در بازار رقابتی دست خواهید یافت چرا که طراحی سایت شما بر پایه تمامی اصول روز دنیای طراحی سایت و توسط بهترین تیم برنامه نویسی انجام خواهد شد.

بر اساس آمار های ثبت شده ۸۰% از افراد جامعه که دارای تلفن های همراه پیشرفته می باشند هر ۱۵ ثانیه یک بار، برای مشاهده ی مطالب جدید تلفن همراه خود را چک می نمایند هم چنین ۸۰% کاربران شبکه های اجتماعی پر طرفدار همانند توییتر، فیسبوک و … دارای تلفن های هوشمند می باشند. این آمار ها اهمیت انجام طراحی سایت به صورت ریسپانسیو را دو چندان می نمایند.

خدمات گروه طراحان پارس:

گروه طراحی سایت طراحان پارس کلیه خدمات ارائه شده در بالا ( طراحی و بهینه سازی سایت ) را با کیفیت بالا و تضمین شده به مشتریان خود ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فعالیت و کسب و کار خود و همچنین نحوه دریافت خدمات ما به شما منتظر تماس تان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =