بهینه سازی و سئو سایت

طراحی وب سایت خودتون رو به ما بسپارید

و در کسب و کارتان حرفه ای شوید

شما می توانید برترین در حوزه کسب و کار خود باشید !!!

چرا بهینه سازی و سئو سایت مهم است؟ آیا بدون سئو کسب و کار آنلاین ما به موفقیت می رسد؟

به بیان ساده: بهینه سازی و سئو سایت یعنی دیده شدن در لیست نتایج گوگل.

فرض کنیم برای شروع فروش اینترنتی و یا هر فعالیت دیگر یک سایت حرفه ای با ظاهری زیبا و چشمگیر طراحی کرده ایم. در مرحله بعد محتوای سایت را هم متناسب با کسب وکارمان به بهترین شکل انجام دهیم. خوب تا اینجا تمام کارها دست است اما برای آغاز رسمی فعالیت در اینترنت باید کاربران سایت شما را بشناسند تا از خدمات و محصولاتتان استفاده کنند. پس شناخته شدن و دیده مهمترین نیاز در این مرحله است. برای دیده شدن باید در اول لیست نتایج گوگل باشید و این تنها با سئو امکان پذیر است.

بهینه سازی و سئو سایت 1

مزایای سئو سایت چیست؟

بهینه سازی و سئو سایت 3 سئو سرعت سایت شما را افزایش می‌دهد.

چک مارک سئو ترافیک وب سایت را از طریق موتورهای جستجو افزایش می‌دهد.

چک مارک هزینه سئو نسبت به تبلیغات گوگل کمتر است.

چک مارک بازگشت سرمایه در سئو نسبت به تبلیغات سنتی بیشتر است.

چک مارک سئو باعث افزایش فروش می‌شود.

چک مارک سئو در هر لحظه سایت شما را یک گام جلوتر می‌برد.

چک مارک سئو به دیده شدن برند شما کمک می‌کند.

چک مارک آمار بازدید و مدت زمان ماندن در سایت شما را افزایش می‌دهد.

 با سئو کسب و کار آنلاین و نوپای شما می تواند با شرکت های بزرگ رقابت کند.

در حالیکه شرکت های بزرگ به تبلیغات متکی هستند، کسب و کار آنلاین نوپای شما می تواند با استفاده از استراتژی هوشمندانه سئو، مشتریان خود را بدست بیاورد. اگر شما سایت خود را بهینه کنید و با استفاده از کلمات کلیدی بیشتر و جدیدتر خود را به کاربران معرفی کنید، می‌توانیدگام های محکم و بزرگی در مسیر موفقیت کسب و کار آنلاین خود بردارید. شما می توانید با ارائه خدمات و محصولات جدیدتر در موتورهای جستجو بیشتر دیده شوید.

بهینه سازی و سئو سایت 2

تثبیت رتبه سایت برای همیشه

با انجام اصول و قواعد سئو کلاه سفید برای یک سایت، تنزل رتبه وب سایت بسیار دور از انتظار می‌شود. برخلاف سئو کلاه سیاه که در زمان کم ، سایت به بهترین رتبه می‌رسد اما جایگاه سست و تثبیت شده ای ندارد، در سئو کلاه سفید در مدت زمان بیشتری اما سایت به جایگاه ثابتی می‌رسد که به راحتی از بین نمی‌رود.

پیشنهاد می‌کنیم با شرکتهایی برای سئو سایت خود قرارداد ببندید که استراتژی آنها بر مبنای سئو کلاه سفید باشد. ما در گروه طراحان پارس با همین شیوه کار می‌کنیم.

دوست دارید خودتان سئو سایت خود را انجام دهید؟

بسیار عالی است اگر برای سایت خود وقت بذارید و سئو سایت را خودتان برعهده بگیرید. برای این کار کافی است از مطالب بخش بهینه سازی و سئو سایت طراحان پارس آموزش ها و راهنمایی های لازم را یاد بگیرید. اما دانستن این نکته خالی از لطف نیست که یادگیری سئو بسیار زمان بر است و یک شبه انجام نمی شود. اگر فرصت چنین کاری را ندارید، گروه طراحان پارس بهینه سازی و سئو سایت شما را برعهده گرفته و سایت شما را به رتبه اول لیست نتایج گوگل می رساند. برای این کار کافی است در بخش تماس با ما، درخواست خود را مطرح کنید.

جدیدترین مطالب

جدیدترین مطالب در علم بهینه سازی و سئو سایت